75-річчя заснування Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи імені Віктора Тофана

Мешканцям міста
75-річчя заснування Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи імені Віктора Тофана

Шановне товариство!

Радий вітати вас з нагоди 75-річчя заснування Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи імені Віктора Тофана!

Спортивна школа – важлива сходинка у житті дітей. Вона виховує силу духу, вчить долати труднощі, не зупинятися на досягнутому і твердим кроком йти до поставленої мети.

Сьогодні в нашій ДЮСШ працює колектив талановитих тренерів-викладачів і тренуються не менш обдаровані спортсмени, багато з яких відомі далеко за межами міста.

Безперечно, спортсмени своїми перемогами і досягненнями прославляють Первомайськ. Активними учасниками вони є і суспільного життя громади - беруть участь у багатьох міських заходах, організовують акції і змагання, залучаючи первомайців і гостей міста до здорового способу життя і активної позиції. Ми пишаємося вами!

Завдяки старанням сильних та енергійних тренерів-викладачів все більше дітей і підлітків цікавляться фізкультурою, поповнюються ряди боксерів, велосипедистів, шахістів, важкоатлетів, гравців у футбол, волейбол та настільний теніс.

Слова глибокої вдячності я адресую педагогам-ветеранам. Ви виховали майстрів і кандидатів у майстри спорту, які сьогодні розвивають фізкультуру і спорт нашої громади.

Бажаю дитячо-юнацькій школі і всім причетних до цього ювілейного свята удачі, професійних успіхів, нових гучних перемог і досягнень!

https://www.facebook.com/pervomaisk.mk.ua/posts/4676234535754842

https://fb.watch/7_JZEbNTy3/