Увага: конкурс на посаду головного спеціаліста відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури!!!

Мешканцям міста
Увага: конкурс на посаду головного спеціаліста відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури!!!

Увага: конкурс!

 

Виконавчий комітет міської ради оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

 

 Вимоги до конкурсантів:

громадянство України;

володіння українською та англійською (зі словником) мовами;

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

досвід роботи у розробці та реалізації проектів та грантових програм;

стаж роботи на державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 3 років;

досконале володіння персональним комп’ютером.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, дві фотокартки розміром 4х6 см, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копію документів про освіту, підвищення  кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (за наявності).

         Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування в місцевій газеті Вісник Первомайська. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3,  кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.