Управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради повідомляє!!!

Мешканцям міста
Управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради повідомляє!!!

Управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради повідомляє, що міський пляж «Райдуга» є територією масового відпочинку населення в місті Первомайську. Місцезнаходження пляжу: Уманський узвіз, річка Південний Буг, правий берег.
04.04.2016 року спеціалістами аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області проведене обстеження акваторії дна міського пляжу «Райдуга» та очищено від сторонніх предметів.
Охорону життя людей на воді на території міського пляжу «Райдуга», згідно Правил охорони життя людей на водних об’єктах, забезпечує рятувально-водолазна станція, що оснащена необхідним рятувальним обладнанням. Рятувальниками ведеться цілодобове спостереження за зоною відповідальності.
Управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради попереджає, що такі місця відпочинку, як пляж «Коса» (вул. Автодорівська), район ГЕС (правий, лівий берег річки Південний Буг) та інші місця відпочинку на воді в місті, являються несанкціонованими, а отже не забезпечені рятувальним постом та необхідним обладнанням. Тому відпочиваючі громадяни, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ та дотримуйтесь правил поводження на воді!

Начальник управління
житлово-комунального господарства
міської ради                                    Т. Д. Троян