Шановні мешканці міста!

Мешканцям міста
Шановні мешканці міста!

Шановні мешканці міста!

Не всі з вас реагують відповідним чином на попередження про наявність заборгованості за послуги з вивезення твердих побутових відходів, нехтують даним обов’язком, та відмовляються реструктурізувати заборгованість (проводити оплату заборгованості частинами).

У зв’язку з цим, після неодноразових попереджень та проведення роз’яснювальної роботи, КП «Комунсервіс» вдалося до радикальних дій та звернулось до Первомайського міськрайонного суду з Заявами про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, якими і являються послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Так, у одного зі споживачів сума боргу складала 474 грн.

При поданні до суду заяви про стягнення боргу, підприємством було враховано пеня за несвоєчасну оплату, процент інфляції та витрати по оплаті судового збору, в результаті чого сума для стягнення склала 1348 грн.

Відповідно, до Цивільного процесуального кодексу України судовий наказ є особливою формою судового рішення. Розгляд справи судом проводиться без судового засідання та виклику боржника для надання пояснень.

Отже, Первомайським міськрайонним судом було прийнято рішення про стягнення зі споживача не тільки суми боргу, а і інших нарахувань, в результаті чого боржнику доведеться примусово сплатити не 474 грн., а 1348 грн.

Отримавши за 4 місяці 2016 року рішення по 5-ти таким заявам, КП «Комунсервіс» ще раз звертається до споживачів послуг з проханням не ігнорувати попередження щодо існування заборгованості та вчасно сплачувати наданні послуги.

Тариф на оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів являється не значною грошовою сумою в порівнянні з платежами за інші комунальні послуги. Крім того, існує багато пільг та субсидія.

Не нарікайте свої родини на додаткові витрати, які неминучі в результаті стягнення боргу в судовому порядку та користуйтеся можливістю оплачувати заборгованість частинами, укладаючи договори реструктуризації боргу.

Для з’ясування питань, пов’язаних з нарахуванням та оплатою послуг з вивезення твердих побутових відходів, укладанням договорів на реструктуризацію боргу, а також укладання договору про надання послуг (особі на яку укладається договір при собі мати:

паспорт;

код;

довідку про склад осіб, які мешкають у будинку, квартирі;

копію довідки про наявність пільги та копію паспорту і коду особи, якій надана пільга,

у разі зміни власника, копії документів на право власності,

Ви можете звернутись до співробітників КП «Комунсервіс» по адресу вул. Х111 Партз’їзду,42 (тел. 4-46-32), або в пункти прийому за адресом:

вул. Одеська, 78е магазин «Магніт» понеділок, середа, четвер з 09.00 до 16.00

вул. Грушевського, 3, будівля Первомайської міської ради понеділок, вівторок, середа з 09.00 до 16.00

вул. Корабельна, 19А (кіоск питної води) середа, п’ятниця з 09.00 до 16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Адміністрація КП «Комунсервіс»