Соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»

Мешканцям міста
Соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Первомайськ створена соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку». Слухачами є люди похилого віку, що мають можливість отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству продемонструвати своі таланти познайомитися з новими цікавими людьми.

Заняття проходять за наступними напрямками:історико-культорологічний, лінгвістичний,основи прикладного мистецтва, основи православноі культури, психологічний, основи бісероплетіння, медико-валеологічний, основи рукоділля, основи фізичного здоров'я, інформаційно-комп'ютерний.

Заняття проходять кілька разів на тиждень за семестровим графіком.

На заняттях ми отримуємо нові знання та навички,спілкуємось з цікавими  людьми.

Наші викладачі є гарними професіоналами своєі справи. Знання та навички  отримані на протязі навчання допомагають нам в повсякденному житті. Завдяки отриманим знанням слухачі, у вільний час займаються улюбленими справами такими як, бісероплетіння, рукоділля, вивчення історії рідного краю. Оволодівши навичками користування комп'ютерною технікою та інтернетом маємо змогу спілкування з рідними та знайомими по всій Україні та за її межами.  В кінці навчального року ми отримуємо повен навчальний курс знань з даного напрямку та сертифікат про закінчення «Університету третього віку».