08 жовтня 2019 року відбулась щорічна осіння зустріч з педагогами

08 жовтня 2019 року відбулась щорічна осіння зустріч з педагогами

08 жовтня 2019 року в актовій залі управління освіти міської ради відбулась щорічна осіння зустріч з педагогами, які творчо та результативно працюють. Захід, що має назву «Педагогічна кав’ярня», ініційований начальником управління освіти міської ради Г.Остапенко та цьогоріч проходив в тринадцяте. На початку заходу Галина Феліксівна найтеплішими словами та щирими побажаннями привітала вчителів, подякувала педагогам за плідну, натхненну працю. У невимушеній й доброзичливій атмосфері за чашечкою ароматної кави спілкувалися з освітянами й гості – міський голова Л.Дромашко та секретар міської ради С.Бондарчук.

Захід був насичений творчими завданнями, які дозволили дізнатись багато нового та цікавого, поспілкуватись і обмінятись досвідом з колегами, отримати потужний заряд позитиву. Приємним подарунком для присутніх стали слайд-звернення учнів на адресу своїх вчителів.

Цікаві питання від організаторів свята звучали і на адресу міського голови Л.Дромашко. Людмила Григорівна висловила подяку педагогам за тепло, любов та знання, які вони невтомно і самовіддано дарують щодня своїм учням.

В дружній, щирій та невимушеній атмосфері час минув швидко. Наостанок, за традицією, згідно з наказом управління освіти кращим педагогам міста було вручено іменні сертифікати на отримання грошових винагород. На згадку про зустріч освітяни отримали сувеніри та квіти.