100-літній ювілей первомайчанина

100-літній ювілей первомайчанина

Сьогодні, 27 липня 2018 року, зустрів свій 100-літній ювілей житель міста, Сербін Петро Опанасович, інвалід війни, ветеран праці, пенсіонер за віком. Народився він в селі Секретарка Первомайського району у великій селянській сім’ї. Крім нього, у родині росло ще 12 дітей. Трудову діяльність почав рано, з 13 років працював у колгоспі. В 1941 році був призваний Кривоозерським військоматом на фронт. Пройшов мужньо всю війну, має бойові та ювілейні нагороди, медаль «За отвагу». Після війни брав безпосередню участь у будівництві цукрового заводу в м. Первомайську, на якому все життя пропрацював електриком.

У шлюбі з дружиною прожив довгі роки. У шлюбі народилося 2 доньки. Дружина, Марія Андріївна, померла у 1986 році у віці 65 років. В даний час проживає з донькою Хайсиною Людмилою Петрівною та зятем, які доглядають за ним, має 2 онуків та 2 правнуків.

Переживши за сто років життя безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Петро Опанасович – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється, з гумором розповідає історії з життя.

Привітати з днем народження одного з старійшин міста завітали міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко та заступник начальника управління соціального захисту населення з питань організації роботи з сім’єю Н.Гонтарук. Традиційно, вони вручили ювіляру вітальний лист від виконавчого комітету Первомайської міської ради, квіти та подарунок. Зокрема, з нагоди поважного ювілею Петро Опанасович отримав разову матеріальну допомогу та стипендію Первомайської міської ради, яку буде отримувати щомісячно.

Людмила Григорівна та гості бажали, шановному Петру Опанасовичу, всіх життєвих щедрот, снаги і сили, миру, добра та щастя у його родині! Хай багатими на добро та людську щедрість будуть всі його дні.

Довгожитель та його родина щиро дякували міському голові та гостям за привітання та запросили на наступний день народження.