100-літній ювілей земляка

100-літній ювілей земляка

12 червня 2018 року в місті Первомайську відсвяткував свій 100 - літній ювілей Ротар Онуфрій Трохимович — інвалід війни ІІ групи, ветеран праці, пенсіонер за віком, людина, яка багато років свого життя присвятила сільськогосподарській роботі в колгоспі.

Онуфрій Трохимович мужньо пройшов усю війну, виборюючи перемогу для рідної країни, має бойові та ювілейні нагороди, які високо цінує та бережно охороняє. Народився в с. Лозувате Кіровоградської області, з освіти має лише 7 класів. Але це не стало перепоною у післявоєнні роки працювати начальником дільниці заготівельної контори у м.Ульянівка. Пізніше доля привела Онуфрія Трохимовича на Первомайщину. Його життєвий шлях був сповнений різними подіями, але й сьогодні він залишається достатньо активним та життєрадісним в оточенні своїх дітей та онуків.

З життєвим ювілеєм Онуфрія Трохимовича привітали заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко та заступник начальника управління соціального захисту населення з питань організації роботи з сім’єю Н.Гонтарук. Вони вручили ювіляру вітальний лист від виконавчого комітету Первомайської міської ради, квіти та подарунок. Зокрема, з нагоди поважного ювілею О.Т.Ротар отримав матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн. та стипендію Первомайської міської ради у розмірі 1200 грн., яку буде отримувати щомісячно.

Шановний Онуфрію Трохимовичу, прийміть щирі слова вітання та вдячності! Міцного Вам здоров’я, затишку у родині та гарного настрою!