100 років боротьби. Українська революція 1917 1921 роки.

100 років боротьби. Українська революція 1917 1921 роки.

З метою реалізації Указу президента України "Про заходи з відзначення 100 – річчя подій Української революції 1917 -1921 років" в читальній залі Первомайської міської ЦБС з 18-го по 30-те липня 2018 року експонуються інформаційно-просвітницькі стенди присвячені подіям революції та розроблені Українським інститутом національної пам’яті. Десять стендів представляють різні напрямки розвитку подій, державних інститутів та суспільства.

Розпочинається експонування стендом під назвою у вирі боротьби, адже за тих часів через Україну пролягав Східний фронт Першої світової війни. Ситуацію обтяжував революційний хаос. З часу появи УНР мусила боронитися від численних ворогів.

Цікаву інформацію школярі та студенти отримають зі стендів «Церковний рух в Україні», «Освіта і культура», «Українські гроші», «Преса і медіа», а також стенди про розбудову Українського війська, зокрема українського флоту. Про Український Крим, де відбулися надзвичайно чисельні маніфестації і походи на Севастополь, які показали міць українського духу.

Досить цікава інформація подана на стендах про розвиток Української дипломатії та про активізацію життя національних меншин.
Стенди оформлені не лише цікавими рідкісними фотоматеріалами, а й корисною, правдивою інформацією.

Першими відвідувачами щойно відкритої експозиції були діти, які приїхали до нас на Первомайщину відпочивати на період літніх канікул.

Запрошуємо до читальної зали всіх хто цікавиться історичним минулим України! А з 30 липня матеріали будуть передані згідно порядку встановленого графіком до Кривоозерського району.

Юрій Островершенко, Людмила Волох -
працівники Первомайської міської ЦБС