104-й день народження довгожителька міста Первомайська Олександри Василівни Теслюк

104-й день народження довгожителька міста Первомайська Олександри Василівни Теслюк

12 квітня 2018 року відзначила свій 104 день народження довгожителька міста Первомайська Олександра Василівна Теслюк.

Народилася Олександра Василівна в м.Первомайську, в великій родині залізничника: батько, мати та дев’ятеро дітей. У 1922 році родина переїхала в село Копані, Доманівського району, там Олександра Василівна виросла та сорок вісім років пропрацювала в місцевому колгоспі. Чоловіка втратила в роки Другої світової війни, виховала п’ятьох дітей. Ветеран праці, нагороджена медалями «За доблестный труд», «Захисник Вітчизни», «50-річчя визволення України».

Зі знаменною датою іменинницю привітали міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко та заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон.

З нагоди 104-річчя Олександрі Василівні вручено квіти та матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн. (Особам, яким виповнилося 100 і більше років, щорічно виплачується матеріальна допомога до дня народження).

Незважаючи на свій поважний вік, на нелегке дитинство та життя, Олександра Василівна Теслюк завжди перебуває в гарному настрої та сповнена вірою в краще.