Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

12 вересня 2019 року в місті Первомайську проведено Спартакіаду серед людей з інвалідністю

12 вересня 2019 року в місті Первомайську проведено Спартакіаду серед людей з інвалідністю

12 вересня 2019 року в місті Первомайську, з нагоди 20-ї річниці ювілею міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей», напередодні Дня фізичної культури та спорту, в приміщені дитячої юнацької спортивної школи проведено Спартакіаду серед людей з інвалідністю.

Урочисто відкрила спартакіаду міський голова Людмила Дромашко, яка побажала учасникам вдалих стартів, мобілізації сил, якомога більше позитивних емоцій та перемоги. На спортивному заході, також зі словами підтримки виступили заступник міського голови, начальника управління соціального захисту міської ради Ольга Колесніченко, голова міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей» Олег Шемчук, директор дитячої юнацької спортивної школи Станіслав Паламарчук, голова товариства людей з інвалідністю Тетяна Фролова, Тетяна Мусієнко та Валентина Федюкіна (засновник клубу «Прометей»). Олег Шемчук висловив слова подяки посадовцям та всім спонсорам за благодійну допомогу, яка надавалася протягом 20-ти років у підготовці та проведені фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів клубу. Подякував також, матерям за соціальну життєву позицію у відстоюванні інтересів осіб з інвалідністю, любов, підтримку та допомогу в активному житті своїх дітей.

До програми Спартакіади було включено чотири види спорту: Бочча, Дартс, Корнхол та Еластик. У спортивних змаганнях взяли участь понад 30 учасників та гості з Кривого Озера. Кожен із учасників заходу докладав максимум зусиль, щоб досягти найкращого результату. Деякі спортсмени грали вперше, тому з наполегливістю освоювали нові види спорту. У чесній, напруженій боротьбі переможцями в командній та особистій першості стали: з Бочча: I місце – команда «Динаміт» (Олег Карпенко, Алла Гінкул, Іван Гавріш); II місце - команда «Космос» (Руслан Кукуруза, Василь Багрій, Іван Кукуруза); III місце – команда «Дружні» (Оксана Волошина, Валерій Матюхін, Анатолій Завгородній); з Дартс: I місце – Олег Карпено, II місце – Юлія Більковська (Криве Озеро), III місце – Олег Шемчук; з Корнхол: I місце – Олег Шемчук, II місце –Денис Орлов, III місце –Василь Багрій; з Еластик: I місце –Інна Кукуруза, II місце –Олена Руснак, III місце – Іван Гавриш.

Після завершення змагань Ольга Колесніченко, Олег та Світлана Шемчуки вручили переможцям грамоти та медалі, а всім учасникам пам’ятні призи.

Під час змагань панувала атмосфера взаємопідтримки та розуміння. Спілкування між учасниками з різних команд було емоційним і доброзичливим та нагадувало зустріч давніх добрих друзів, які щорічно завдяки спартакіаді мають можливість продемонструвати свою активну життєву позицію.

Спартакіада - це спортивне свято, незвичайне – на нього зібралися не просто ентузіасти, які намагаються випробувати свої здібності та можливості, а люди з інвалідністю. Вони навчилися реалізовувати свій потенціал щоденним життям. Успіхи та досягнення яких переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які негаразди. Тому цей захід асоціюється зі святом мужності, здоров'я та нездоланної сили духу. Беручи участь у Спартакіаді, вони надихають усіх, хто втратив здоров'я, до фізичного самовдосконалення та є гарним прикладом для наслідування в суспільстві.