20-річчя ДП «Ливарний завод»

20-річчя ДП «Ливарний завод»

14 грудня 2018 року своє 20-річчя святкувало ДП «Ливарний завод» ТДВ «Первомайськдизельмаш».

За час свого існування підприємство пройшло тяжкий шлях від відродження ливарної справи до досить великого промислового виробництва. Сьогодні – це успішне бюджетоутворююче підприємство, найбільший на Миколаївщині завод, що спеціалізується на випуску чавунного литва. Майже щороку у національних бізнес-рейтингах його називають «Лідером галузі», а також лідером вітчизняного сільгоспмашинобудування. Адже окрім освоєної чималої номенклатури литва, тут налагоджений випуск сільськогосподарської техніки, яка має попит не лише в Україні, а й за її межами. Про досягнення ливарного заводу яскраво свідчать нагороди різноманітних виставок та конкурсів. Останньою з таких стала золота медаль Міжнародної виставки «Агро-2018», яку підприємство отримало в поточному році за перемогу у номінації Інноваційні технології і техніка в сільському господарстві: каток польовий К2У».

Поздоровити колектив із ювілеєм завітало чимало гостей. Вітаючи заводчан зі святом керівник підприємства Л.С.Ганусяк подякував колегам за тяжку працю. Леонід Степанович розповів про непрості роки становлення підприємства та його сучасні досягнення.

З 20-річчям заснування підприємства заводчан привітала і міський голова Л.Дромашко. У своїй вітальній промові Людмила Григорівна зазначила, що в умовах складного сьогодення ДП «Ливарний завод» є одним з ефективно працюючих підприємств міста, яке справно сплачує податки до міського бюджету, виховує молоде покоління машинобудівників, розвивається та гідно представляє Первомайськ не лише на теренах України, а й далеко за її межами. Міський голова подякувала заводчанам за працю та побажала підприємству подальшої успішної і стабільної роботи.

Свято було насичене вітаннями та подарунками. Урочистого дня почесними грамотами та відзнаками різних рівнів були нагороджені кращі працівники підприємства. Одним із подарунків стала святкова програма, яку заводчанам презентував Центр культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.

Яскраво відзначило свій ювілей ДП «Ливарний завод» ТДВ «Первомайськдизельмаш». Попереду у колективу нові цілі, проекти та контракти.