203-тя річниця від дня народження Великого Кобзаря

203-тя річниця від дня народження Великого Кобзаря

9 березня 2017 року первомайці відзначили 203-тю річницю від дня народження Великого Кобзаря, видатного українського поета, художника, мислителя, який відіграв значну роль в історії державотворення України.

Цього дня біля погруддя Т.Г.Шевченка були присутні міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступники міського голови, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, учнівська та студентська молодь, делегації трудових колективів, представники громадських організацій, місцеві засоби масової інформації, мешканці міста.

Міський голова Л.Дромашко у своєму зверненні до присутніх, зокрема, наголосила: «…Значення Тараса Шевченка – творця української літературної мови, талановитого художника, геніального письменника – важко перебільшити. Адже саме він був тим, кому вдалося згуртувати український народ навколо національної ідеї визволення та свободи через свої поетичні твори, зробивши їх надбанням української нації! Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, який ніколи не згасне в серцях українців».

Зі словами привітань до зібрання також звернувся студент Первомайського коледжу національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Н.Мурджикнелі, який у своєму виступі, між іншого, говорив про творчість Кобзаря, його величезний внесок в розвиток української та світової культури.

Під час заходу вихованці зразкового художнього колективу «Атомс» дитячо-юнацького центру національного відродження декламували зворушливі вірші Тараса Шевченка, а дует у складі  Максима та Аліси Шклярових виконали пісню на слова з вірша поета «Тополя».

Наприкінці мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.