25-річчя від дня створення військової частини А2709

25-річчя від дня створення військової частини А2709

25 липня 2019 року військова частина А2709 відзначала 25-річчя від дня створення. Військовослужбовців із визначною датою вітали міський голова Л.Дромашко; тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини А2709 майор О.Гайманов; заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення майор М.Ткачевський; тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу – першого заступника командира військової частини капітан О.Майстренко; заступник командира військової частини А2183 з морально-психологічного забезпечення – начальник відділення підполковник В.Демченко; настоятель Свято-Миколаївської церкви, благочинний Первомайського міського округу протоієрей Анатолій та інші. Виступаючі дякували захисникам за сумлінну службу українському народові, зичили мирного неба, добра та достатку, наснаги та подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності.

Традиційно під час офіційної частини свята відбулась церемонія нагородження особового складу військової частини. Міський голова Л.Дромашко вручила грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та подарунки кращим військовослужбовцям за самовіддане служіння українському народові, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави та з нагоди відзначення 25-ї річниці від Дня заснування військової частини А2709. Грамоти та подяки від командування в/ч А2709 та Повітряного командування «Південь» вручав тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини А2709 майор О.Гайманов. Окрім того, цього дня військовослужбовцям були вручені відзнаки Президента України за участь в Операції об’єднаних сил (антитерористичній операції).

Але найяскравішим та незабутнім подарунком для військових став святковий концерт, організований міським Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької. Веселих та запальних пісень для глядачів співали вихованці музичних шкіл міста та аматори художньої самодіяльності міста. По закінченню концерту військовослужбовці на знак подяки вручили солістам солодощі. Святковий захід пройшов урочисто та закінчився на позитивній ноті.