Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

26 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала місто Первомайськ з офіційним візитом

26 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала місто Первомайськ з офіційним візитом

Візит Представництва ЄС до Миколаївської області – це частина серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

В рамках візиту відбулись кілька заходів. Студенти, школярі та просто активна молодь взяли участь в інтерактивній грі на тему Європейського Союзу. «Eurosession» – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій, тощо. Ніхто з учасників гри не залишився без подарунка.

Для представників місцевої влади та неурядових організацій, підприємців, молоді, освітян та жителів міста, також, відбулася публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». Присутніх ознайомили із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також відбулась презентація довгострокових програм та проєктів у сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.