Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Традиційно, в перші дні зими, в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю.

Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення людей з інвалідністю, створення для них гідних умов життя – надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в основних сферах життя суспільства.

Сьогодні, 03 грудня, працівники Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та представники громадської організації «Первомайське міське товариство інвалідів» з солодкими подарунками та щирими усмішками завітали до дітей з інвалідністю за місцем їх проживання. Також, за рахунок коштів міського бюджету було придбано двадцять п’ять подарункових продуктових наборів, які було вручено особам з інвалідністю І групи та матерям-одиначкам, що виховують дітей з інвалідністю.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

Пам’ятаймо, для життя людині з вадами здоров’я не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок.

Тож побажаємо їм міцного здоров’я, добра, благополуччя та сімейного затишку, сили духу і непохитної віри в життя, батькам - витримки і життєвого оптимізму у вихованні дітей з інвалідністю.