43 сесія Первомайської міської ради сьомого скликання

43 сесія Первомайської міської ради сьомого скликання

29 червня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко розпочала роботу 43 сесія Первомайської міської ради сьомого скликання.

В сесійній залі цього дня окрім депутатів зібрались представники громадськості. Зокрема в сесії взяли участь представники ОСББ, які прийшли підтримати питання про передачу в оперативне управління вбудованих нежитлових приміщень по вул.Театральній, 6-а/89, та батьки вихованців кіокушин карате, які прийшли на підтримку питання щодо внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2017 року №17 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Певромайська, які підлягають приватизації у 2017 році», та питання про оренду нежитлової будівлі (котельня) по вул.Нова, 19-а. Аби не затримувати велику кількість людей та працювати в звичайному режимі депутатами було вирішено розглянути дані питання в першу чергу.

Під час затвердження порядку денного сесії міської ради виникла також необхідність непланового розгляду депутатами питання про виконання Програми соціального захисту населення «Місто, де зручно всім» в частині пільгового перевезення громадян.

Після тривалої роботи, наприкінці робочого дня, в зв’язку з великою кількістю не розглянутих питань, було вирішено зробити перерву сесії до 7 липня 2017 року. Проте, в зв’язку необхідності якнайшвидшого прийняття окремих рішень, група депутатів звернулась до міського голови з проханням продовжити сесію 30 червня.

43 сесія Первомайської міської ради сьомого скликання мала продовжити свою роботу 30 червня 2017 року о 13.00. Цього дня в зв’язку із відсутністю кворуму сесія не змогла продовжити свою роботу. Засідання сесії вирішено було продовжити 7 липня 2017 року.