Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

А ти прибрав своє подвір'я?!?

А ти прибрав своє подвір'я?!?

Шановні городяни! Наполегливо запрошуємо вас долучатися до прибирання нашої спільної домівки – рідного Первомайська. Адже усі ми хочемо жити у чистому місті, прогулювати­ся охайними вулицями, милуватися красою парків. Однак, нажаль, здебільшого спостерігаємо протилежну карти­ну: засмічені вулиці, парки, узбіччя доріг встелені пластиком, розбитими пляшками та поліетиленови­ми пакетиками. Боляче усвідомлювати, що все це – справа рук людських, наших первомайців.

Міська влада докладає чимало зусиль для приве­дення території міста до належного стану, витрача­ючи немалі кошти з міського бюджету для ліквідації стихійних сміттєзвалищ, які утворюють городяни.

Так, наприклад, 16-17 квітня 2018 року продовжилися заходи з благоустрою та санітарного очищення міста Первомайська. Протягом двох днів працівниками бюджетних установ міста було розчищено від сміття та прибрано проспект Праці, парк «Молодіжний», Уманський узвіз, частину парку культури та відпочинку «Дружба народів», здійснено благоустрій пам’ятного знаку «Орликівський шанець», тощо.

Прикро констатувати факт, але на сьогоднішній день чимала територія, що була прибрана лише тиждень тому, напередодні Поминальних днів (наприклад вулиця Кам’яномостівська), знову засмічена свіжесенькими пакетами, пляшками, одноразовим посудом, обгортковим матеріалом.

Шановні первомайці, невже ви на стільки не поважаєте насамперед себе, що не лише згодні жити в смітті, а й докладаєте всіх зусиль аби ситуація не змінилася на краще!

Звертаємось до вас з проханням – дорогі городяни, не будьте байдужими до санітарного стану міста, в якому ми живемо. Адже викинутий «бичок» від сигарети аж ніяк на прикрашає зупинки, площі, парки та вулиці міста. Безвідповідально викинуте обабіч дороги, в яр чи яму сміття з часом перетворюється на сміттєзвалище.

Вкотре хочеться нагадати – чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Наше місто – це наш спільний рідний дім, тож зробимо його чистим і охайним!