Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

27 серпня 2018 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Після перевірки виконання доручень наданих раніше присутні приступили до вивчення нагальних питань.

На початку наради Людмила Григорівна проінформувала посадовців про заходи заплановані на найближчий час. Так, 28 серпня відбудеться особистий прийом громадян міським головою; на 30 серпня 2018 року заплановано проведення конференції працівників освіти міста «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік»; на 31 серпня 2018 року перенесено засідання чергової сесії міської ради; 7 вересня 2018 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. З 31 серпня на віддалених мікрорайонах міста розпочинаються святкові заходи «Дні кварталу» та «Місто без окраїн», що проводяться в рамках відзначення Дня міста.

Також, під час наради, йшлося про наповнення дохідної частини міського бюджету, про реалізацію в місті медичної реформи, про проведення заходів з благоустрою міста, про боротьбу з амброзією, про безпеку дитячих атракціонів, які встановлені у міському парку культури та відпочинку «Дружба народів», про святкові заходи з нагоди відзначення Дня міста Первомайська, що відбудеться 15.08.2018 року, інше.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.