Апаратна нарада при Первомайському міському голові

Апаратна нарада при Первомайському  міському голові

7 серпня 2017 року відбулась розширена апаратна нарада при Первомайському  міському голові з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна подякувала управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту та управлінню освіти міської ради за організацію Відкритого Чемпіонату України з велоспорту в парній гонці та гонці-кретеріумі Меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В., що відбувся 4-6 серпня в місті.

Під час наради міський голова Л.Дромашко проінформувала присутніх про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за липень 2017 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у серпні 2017 року. Також присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час, а саме: 14 серпня в місті відбудеться свято Маковея, а на 17 серпня заплановане проведення позачергової сесії міської ради.

Про виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 року №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» доповіла головний лікар комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська.

З інформацією щодо стану практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, на підприємствах, установах, організаціях міста Первомайська в 2017 році виступив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради М.Бабенчук.

Головний інспектор Первомайського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Миколаївській області В.Баланда ознайомив присутніх з аналізом стану з пожежами та їх наслідками в місті Первомайську за 7 місяців 2017 року та посилення заходів профілактики щодо недопущення загибелі та травмування людей внаслідок пожеж.

Начальник відділу комунальній власності і земельних відносин управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради А.Корнацька проінформувала присутніх про стан роботи з питання обліку, збереження та заселення безхазяйного житла.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров доповів про виконання міського бюджету за звітний період 2017 року.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.