Апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності

Апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності

07 жовтня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Людмила Григорівна розпочала нараду з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за вересень 2019 року та завдань з виконання плану основних заходів у жовтні 2019 року. За підсумками дев’яти місяців роботи міський бюджет виконано на 93%. Всі показники виконані, крім акцизного збору з підакцизних товарів.

Були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це підготовка міського господарства до опалювального періоду 2019-2020 років, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста.

Далі Людмила Григорівна повідомила, про низку основних заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; засідання виконавчого комітету міської ради; позачергове засідання міської ради.

Окрім того йшлося про закриття міської програми з надання матеріальної допомоги на встановленню індивідуального опалення; про часткове погашення заборгованості перевізникам за перевезення пільгової категорії населення; про роботу комунальних підприємств міста, тощо.

Нарада продовжилася виступом заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, яка довела до відома інформацію про погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Первомайська та виконання графіків її погашення.

Начальник Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету міської ради О.Тяпушкін доповів про роботу Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету міської ради за 9 місяців 2019 року.

Завідувач сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб апарату виконавчого комітету міської ради І.Солов`янова проінформувала зібрання про стан роботи сектору з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб апарату виконавчого комітету міської ради за 9 місяців 2019 року

Про стан виконавської дисципліни в управліннях міської ради та відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за 9 місяців 2019 року доповіла завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради О.Махоніна.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.