Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

10 травня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова проінформувала присутніх про заходи, які заплановані на найближчий час. Так, 11 травня в місті відбудеться відзначення Дня Європи; 12 травня відбудеться засідання виконавчого комітету; 18 травня заходи з нагоди всесвітнього Дня вишиванки буде проведено на мікрорайоні «Фрегат»; на 25 травня запланована чергова сесія міської ради.

Людмила Григорівна висловила подяку управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради та управлінню  соціального захисту населення міської ради, іншим організаторам за святкування в місті Первомайську Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Міський голова надала доручення начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян через місцеві засоби масової інформації надати роз’яснення мешканцям міста стосовно мікробіологічних показників річкової води, які надійшли від Первомайського міського відділу лабораторних досліджень Миколаївського обласного центру МОЗ України у відповідь на запит управління ЖКГ.

Начальнику управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко було надане доручення проекти рішень щодо надання матеріальної допомоги в сумі більше 5 тис грн. на одну особу готувати окремо по кожному заявнику та виносити їх на розгляд депутатських комісій.

Секретарю міської ради С.Бондарчуку доручено підготувати звернення на адресу Голови Верховної Ради України, голів фракцій та груп, Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, народних депутатів, обраних по Первомайському округу з відповідним клопотанням щодо можливих втрат місцевих бюджетів від скасування акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, як окремого виду податку.