Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

04 квітня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Людмила Григорівна окреслила основне завдання тижня – виконання заходів передбачених в рамках проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста до Свята Великодня та поминальних днів: прибирання в’їздів до міста, кладовищ та центральних вулиць міста. Обговорили забезпечення участі працівників управлінь міської ради та відділів виконавчого комітету міської ради у суботнику, залучення до санітарного очищення навчальних закладів міста, визначилися з місцями першочергового прибирання узбіч доріг та територій міста, забезпечення інвентарем та транспортом для вивезення сміття, тощо.

Окрім того під час наради присутні обговорили ситуацію, що склалася із закінченням терміну дії мораторію на рішення міської ради від 29.08.2017 року №15 «Про впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора.», яким було передбачене відкриття вулиць Ю.Гагаріна та Базарної для руху автотранспорту. Визначили необхідність проведення найближчим часом позачергової сесії Первомайської міської ради для остаточного вирішення питання.

Також, Людмила Григорівна довела до відома присутніх, що 3 квітня Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому законопроект №6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення, який дозволяє громадам за спрощеною процедурою приєднуватися до міст обласного значення. Законопроект №6466 дозволить містам обласного значення згуртувати навколо себе сусідні сільські та селищні ради і стати центром об’єднаної громади без проведення до міської ради такої громади виборів.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров проінформував присутніх про співвідношення між плановим та фактичним надходженням коштів до міського бюджету протягом І кварталу 2018 року, про оперативну інформацію по приросту та інше.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.