Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

22 травня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Після перевірки виконання доручень наданих раніше присутні приступили до вивчення нагальних питань.

Міський голова проінформувала посадовців про робочу поїздку голови Українського культурного Фонду, дружини Президента України Марини Порошенко до Миколаївщини, що відбулась 17 травня. Під час візиту М.Порошенко та виконуючий обов’язки голови Миколаївської облдержадміністрації В.Бонь підписали Меморандум про приєднання нашого регіону до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Окрім того була проведена нарада за участю голів районних рад, ОТГ та міських голів щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів. Робота в даному напрямку передбачає відкриття до 1 вересня 2018 року 17 таких центрів по Миколаївській області. За результатами наради було підписано відповідний Меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та керівниками органів місцевого самоврядування. Розпорядженням голови ОДА, 2018-й рік оголошено Роком освіти та інклюзивного навчання в Миколаївській області.

В ході апаратної наради Людмила Григорівна також проінформувала присутніх про чергове засідання Правління Асоціації міст України, що відбулося 21 травня в місті Києві. Йшлося про зустріч Правління АМУ з Прем’єр-міністром України В.Гройсманом та профільними міністрами. Під час засідання розглядались наступні питання: щодо субвенцій на медицину та освіту; щодо видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я; щодо фінансового забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг; щодо монетизації пільг на проїзд та інше.

Апаратна наради продовжилася виступом заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої, яка поінформувала присутніх про святкові заходи, що відбудуться в місті 25 травня та присвячені виходу військової частини А2227 з зони проведення АТО до місця постійної дислокації в місті Первомайську, а також з нагоди 3-річчя створення зазначеної військової частини. Посадовець ознайомила зібрання із заходами, які триватимуть на центральній площі міста, а саме: виставка військової техніки та озброєння, урочисте привітання військовослужбовців, святковий концерт творчих колективів гарнізону та міста. Також Наталія Павлівна повідомила про заплановане перекриття руху автотранспорту з 16.00 год. до 17.00 год. по вулицях Василя Жуковського, Вокзальної та частини вул. Одеської у зв’язку з урочистою ходою особового складу військової частини А2227 від місця розташування частини до центральної площі.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.