Aпаратна нарада з заступниками міського голови

Aпаратна нарада з заступниками міського голови

29 травня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась  апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Нарада розпочалась з перевірки виконання доручень наданих раніше. Міський голова подякувала присутнім за організацію та проведення на високому рівні святкових заходів, присвячених виходу військової частини А2227 з зони проведення антитерористичної операції до місця постійної дислокації в місті Первомайську, а також з нагоди 3-річчя створення військової частини.

Далі йшлося про заходи заплановані на найближчий час: 31 травня о 14.00 год. планується продовження роботи чергового пленарного засідання сесії міської ради; також 31 травня відбудеться нагородження переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші»; 1 червня в місті пройдуть масштабні заходи з відзначення Дня захисту дітей, тощо.

Окрім того під час наради обговорювався ряд питань щодо благоустрою міста, йшлося про децентралізацію та об’єднання громад, про перебіг в місті підписної кампанії з вибору сімейного лікаря, про впровадження в початковій школі реформи Міністерства освіти і науки – «Нова українська школа»  та інше.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста поінформувала присутніх про заходи з відзначення Дня захисту дітей «Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе і свято для мене!», а саме: о 10.00 год. на міському пляжі відбудеться відкрита Першість міста Первомайська з греблі на байдарках та каное, о 10.30 - святкування продовжиться в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів», де відбудеться розважальна та концертна програма, презентація книг, о 17.00 год. в Палаці культури «Фрегат» відбудеться гала-концерт переможців міського конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце».

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.