Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

11 червня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Після перевірки виконання доручень наданих раніше присутні приступили до вивчення нагальних питань.

Міський голова проінформувала посадовців про свою участь в засіданні обласного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 року, що відбулось 7 липня на базі Миколаївської обласної держаної адміністрації. Під час засідання, зокрема йшлося про внесення змін в організацію надання послуг з енергозабезпечення споживачів; про стан виконання робіт зі встановлення комерційних вузлів обліку природного газу; про підготовку об’єктів соціальної сфери до наступного опалювального сезону, інше. Цього ж дня, міський голова взяла участь в нараді щодо обговорення механізму використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Під час наради йшлося про придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа за кошти державної субвенції.

Апаратна нарада продовжилася інформацією про заходи заплановані на найближчий час. Так, 12 червня міська влада вітає довгожителя міста – Ротара Онуфрія Трохимовича зі 100-річним ювілеєм; 15 червня відбудуться святкові заходи до Дня медичного працівника; 24 червня місто святкує День молоді.

Окрім того під час наради піднімався ряд питань щодо благоустрою міста, йшлося про роботу КП «Первомайський міський водоканал», організацію підвозу питної води та інше. За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.