Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

20 червня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради, зокрема йшлося про участь Людмили Григорівни в ХІV Українському муніципальному форумі. Захід проводився Асоціацією міст України 18-19 червня в місті Києві та об’єднав майже 400 учасників. Це голови громад-членів АМУ та представники органів місцевого самоврядування, народні депутати, представники парламенту, уряду, проектів міжнародної технічної допомоги, експертного середовища та партнерів Асоціації з Норвегії, Канади та Литви. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Перед присутніми виступив Президент України П.Порошенко, який, зокрема наголошував на зростанні фінансових можливостей об’єднаних громад. Учасники форуму також зустрілися з Прем’єр-міністром України В.Гройсманом. Спілкування пройшло в конструктивній діловій атмосфері. Посадовці мали змогу озвучити предметні проблемні питання, отримати відповіді та роз’яснення.

Приємно відмітити, що в ході обговорення реалізації державної політики на місцях серед кращих практик країни неодноразово лунало наше місто Первомайськ. Так, ми серед лідерів по впровадженню медичної та освітянської реформ. Говорили також і про наші позитивні напрацювання в галузі соціального захисту населення. Всі наші досягнення – результат злагодженої роботи всіх гілок влади на місцевому рівні.

Апаратна нарада продовжилася обговоренням питань, пов’язаних із підготовкою заходів запланованих на найближчий час. Активним та рясним на загальноміські заходи буде наступний тиждень. Так, 22 червня о 10.00 в Сквері Перемоги відбудеться мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні; 23 червня о 20.00 на центральній площі міста пройде свято випускників загальноосвітніх шкіл міста; 24 червня на площі Т.Г.Шевченка з 18.00 стартують заходи присвячені Дню молоді; 26 червня в місті проходитимуть тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на відокремленому підрозділі «Южноукраїнська атомна електростанція»; 27 червня о 9.00 на міському центральному стадіоні відбудуться урочистості з нагоди Дня Конституції України; на 27 червня також запланована сесія міської ради; 28 червня в міському парку культури та відпочинку о 18.00 розпочинаються святкові заходи присвячені Дню Конституції.

Окрім того йшлося про участь 21 червня заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко в зустрічі представників Асоціації міст України з посадовцями Міністерства соціальної політики України з питання удосконалення процедури монетизації пільги на проїзд та погашення заборгованості державного бюджету перед комунальними підприємствами за надані споживачам пільги та субсидії.