Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

25 червня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Нарада розпочалась подякою міського голови на адресу управління освіти міської ради та управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за організацію та проведення святкових заходів з нагоди випускного старшокласників та Дня молоді.

Далі обговорювалися організаційні питання щодо заходів, запланованих на найближчий час. В першу чергу йшлося про підготовку до тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на відокремленому підрозділі «Южно-Українська АЕС», що відбудуться 26.06.2018 року. Також 26 червня відбудеться зустріч розпорядників коштів з аудиторами управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області. На 27 червня заплановані урочистості з нагоди Дня Конституції України (початок о 9.00 на міському центральному стадіоні) та чергова сесія міської ради. 28 червня о 18.00 святкові заходи до Дня Конституції пройдуть в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів».

Під час апаратної наради Л.Дромашко підняла питання, порушені на особистому прийомі громадян. За словами міського голови більшість звернень громадян стосується надання матеріальної допомоги на опалення.

Головний лікар центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов проінформував про необхідність видалення сухостійних аварійно-небезпечних дерев на території дитячої лікарні.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров довів до відома присутніх оперативну інформацію про хід виконання дохідної та видаткової частин загального фонду місцевого бюджету.

Секретар міської ради С.Бондарчук проінформував зібрання про свою участь в тренінгу «Участь у державному управлінні: можливості для молоді», який проходив у Херсоні 22-24 червня 2018 року. Під час тренінгу, зокрема, йшлося про перспективи створення мережі співпраці громад та молодіжних організацій на основі партнерських принципів з метою залучення молодих людей до процесів прийняття рішень, використовуючи досвід громад Литви.