Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

09 липня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Олександр Вячеславович проінформував посадовців про свою участь у відкритому засіданні депутатського об’єднання «Питна вода», що відбулось 5 липня в місті Києві. Під час засідання, зокрема йшлося про фінансування проектів у сфері питного водопостачання та виконання Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України».

Також О.Кукуруза акцентував увагу присутніх на строках реалізації проектів-переможців «Бюджету участі» 2017 року в місті Первомайську та нагадав, що з 2 липня стартував новий етап подачі проектів «Бюджету участі», що будуть реалізовуватися в 2019 році.

Окрім того під час наради йшлося про зміни в нарахуваннях субсидій, про реалізацію медичної реформи в місті, про реформу децентралізації та об’єднання територіальних громад, про інспектування використання землі по місту та розробку механізму передачі прибудинкових територій багатоповерхових будинків в оперативне управління та інше.

За результатами наради першим заступником міського голови були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.