Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

16 липня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Олександр Вячеславович проінформував посадовців про ситуацію, що склалася в країні з питним водопостачанням та необхідністю в зв’язку з цим проведення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Також О.Кукуруза повідомив, що 26 липня поточного року відбудеться пленарне засідання сесії міської ради, і протягом тижня відбудуться засідання профільних депутатських комісій.

Окрім того під час наради йшлося про поточне виконання міського бюджету, про реалізацію медичної реформи в місті, про роботу комунальних служб та інше.

За результатами наради першим заступником міського голови були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.