Апаратна нарада з заступниками міського голови

Апаратна нарада з заступниками міського голови

23 липня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Після перевірки виконання доручень наданих раніше присутні приступили до вивчення нагальних питань.

Міський голова проінформувала посадовців про проведення цього ж дня засідання штабу з підготовки до опалювального сезону 2018-2019 року та про нараду з керівниками комунальних підприємств міста. Також наголосила на необхідності підготовки маршруту велопробігу Відкритого Чемпіонату України з велоспорту, який пройде 3-5 серпня 2018 року в місті Первомайську.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко проінформувала присутніх про свою участь у конференції в місті Києві з розповсюдження досвіду Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» в роботі сектору по соціальному замовленню. Також, Ольга Анатоліївна повідомила, що 27 липня відсвяткує свій 100-річний ювілей житель нашого міста Сербін Петро Афанасійович.

Апаратна нарада продовжилася інформацією про заходи заплановані на найближчий час. Так, 25 липня 2018 року відбудеться засідання медичної ради «Підсумки діяльності галузі охорони здоров’я за І півріччя 2018 року», на 26 липня 2018 року заплановане проведення чергової сесії міської ради.

Також, під час наради, йшлося про протести жителів міста у зв'язку з закриттям відділень Укрпошти та Ощадбанку, про придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа за кошти державної субвенції, про монетизацію пільгового перевезення, про доставку листів субсидіантам, про оплату за перевезення пільгової категорії населення міста, про проведення управлінням освіти міської ради відкритих торгів на закупівлю шкільних меблів, про перехід на цифрове телебачення та відключення аналогового сигналу, інше.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.