Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

30 липня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Після перевірки виконання доручень наданих раніше присутні приступили до вивчення нагальних питань.
Міський голова проінформувала посадовців про питання, що були порушені мешканцями міста під час особистого прийому 24 липня поточного року та звернула увагу на  виконанні наданих доручень.
Апаратна нарада продовжилася інформацією про заходи заплановані на найближчий час. Так, 31 липня 2018 року відбудеться продовження чергової сесії міської ради; 2 серпня – офіційне закриття табору «Гарт»; 3 серпня – засідання комісії з питань захисту прав дитини; 3-5 серпня 2018 року в місті Первомайську відбудеться Відкритий Чемпіонат України з велоспорту.
Також, під час наради, йшлося про роботу адміністративної комісії, перехід на цифрове телебачення, про роботу комісії з визначення претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто», про планову перевірку з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у виконавчому комітеті Первомайської міської ради, про отримання управлінням освіти міської ради навчально-методичного обладнання для учнів 1-4 класів на суму 300 тис. грн. та проведені торги по газу, інше.
Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян довела до відома присутніх інформацію про шкоду, завдану місту зливою, що пройшла 28 липня, та доповіла про виконання заходів з ліквідації наслідків негоди.
За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.