Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

20 серпня 2018 року міський голова Людмила Дромашко провела нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Після перевірки виконання доручень наданих раніше присутні приступили до вивчення нагальних питань.

Людмила Григорівна проінформувала посадовців про питання, що були порушені мешканцями міста під час особистого прийому 14 серпня поточного року та звернула увагу на їхнє відпрацювання, а саме: щодо вирішення проблемних питань мікрорайону цукрового заводу, закінчення ремонтних робіт водогону на мікрорайоні «Дроздовка», ремонту гідранту (район вул. Михайла Громова), відновлення дорожнього покриття після ремонту водопровідних мереж КП «Первомайський міський водоканал», тощо.

Апаратна нарада продовжилася інформацією про заходи заплановані на найближчий час. Так, 23 та 24 серпня 2018 року в місті відбудеться святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, на 30 серпня 2018 року заплановане проведення чергової сесії міської ради; 3 вересня 2018 року в навчальних закладах міста відбудеться свято першого дзвоника.

Міський голова висловила подяку керівникам управлінь міської ради та відділів апарату виконавчого комітету міської ради, а особливо начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій М.Бабенчуку за підготовку до планової перевірки з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у виконавчих органах міської ради, та звернула увагу на необхідності усунення недоліків за результатами даної контрольної перевірки.

Окрім того, під час наради, йшлося про наповнення дохідної частини міського бюджету, про проведення заходів з благоустрою міста, про відкриття в місті інклюзивного центру, про фінансування перевізників, інше.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.