Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів

10 вересня 2018 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Головне питання наради – підготовка до відзначення 342-ої річниці заснування міста Первомайська, а саме: організація культурно-масових та мистецьких заходів, нагородження, проведення заходів з благоустрою, тощо.

Так, в рамках відзначення 342-ї річниці заснування міста Первомайська 14 вересня 2018 року в залі засідань міської ради відбудуться урочисті збори, по закінченні – відкриття оновленої міської Дошки пошани «Наше місто», о 18.00 на площі Т.Г.Шевченка відбудеться святкова концертна програма «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі!». 15 вересня відбудуться основні заходи зі святкування Дня міста Первомайська: відкриття інклюзивного центру, виставки, фестивалі, спортивні змагання, урочиста частина свята: «Первомайськ – серце Миколаївщини», концерт.

Також під час наради йшлося про виконання доходної частини бюджету міста, про відкриття вулиці Юрія Гагаріна для проїзду автотранспорту в ринкові дні, про особистий прийом громадян, тощо.

За результатами наради міським головою надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.