Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

25 квітня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради, зокрема, йшлося про відкриття міського парку культури та відпочинку «Дружба народів», що відбудеться 1 травня о 17.00 год.; про святкові заходи, що проходитимуть 9 травня та присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; про чергову сесію міської ради, яка запланована на 25 травня 2017 року. Піднімались питання встановлення фонтанного обладнання та лавок у міському парку культури та відпочинку «Дружба народів». Обговорювались проблемні питання  мешканців гуртожитків по вул. Черняховського, 28 та по вул. Івана Виговського, 1(колишня Карла Маркса). Міський голова, також,  в чергове наголосила та звернула увагу відповідальних осіб на тому, що до порядків денних сесій міської ради та засідань виконавчого комітету включаються лише ті проекти рішень, що були подані та оприлюднені на офіційному сайті міста за 20 днів до засідань. Виняток складають лише земельні питання.

В ході наради посадовцям окрім іншого були надані доручення щодо питань, які піднімалися під час особистого прийому міським головою 25.04.2017 року та чергової 40-ї сесії міської ради.