Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів

Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів

08 липня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередніх нарадах та озвучила першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста та ліквідація наслідків негоди. Далі Людмила Григорівна повідомила, про низку запланованих заходів: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; чергове засідання виконавчого комітету міської ради; зустріч з представниками Європейського союзу.

Окрім того йшлося про підготовку до проведення виборів до Верховної Ради України та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць; про виділення 1,948 тис. грн. з обласного бюджету на потреби міста; про підготовку рішень до чергового засідання виконавчого комітету міської ради, тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.