Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

15 липня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередніх нарадах та озвучила першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста, ліквідація наслідків негоди та виконання робіт з благоустрою міста.

Очільниця міста звернула увагу присутніх на питання, порушені громадянами під час особистого прийому міського голови, що відбувся 09.07.2019 року, акцентувала увагу на належному відпрацюванні звернень громадян. Далі йшлося про стан наповнення бюджету розвитку міста; про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та облаштування сміттєвих контейнерних майданчиків; про ремонт вбиральні в міській поліклініці та освітлення території лікарні; про впровадження нової адміністративної послуги – видача довідки про склад сім’ї, тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.