Апаратне навчання працівників виконавчих органів

Апаратне навчання працівників виконавчих органів

20 березня 2018 року під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, відбулося чергове апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради.

Присутні посадовці заслухали інформацію з наступних питань порядку денного:

Секретар міської ради С.Бондарчук ознайомив працівників виконавчих органів з основними аспектами фандрейзингу — процесу залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо) для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.

Закон України «Про інформацію» пояснила присутнім начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради С.Доценко.

Про вимоги до проведення експертизи цінності документів розповіла начальник архівного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Н.Балєва.

Начальник загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради О.Ягнюк інформувала учасників навчання щодо змін в підготовці рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови згідно з вимогами регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради.

Про проведення дослідження оцінки якості надання послуг у виконавчих органах міської ради слухачам розповіла головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації Т.Івасіва.

Головний спеціаліст відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради А.Олійник інформував присутніх про чат-бот «Держслужбовець Тарас», який допомагає суб’єктам декларування у заповненні декларацій.

Посадові особи місцевого самоврядування мали змогу задати питання, які у них виникли та отримали відповіді. Апаратне навчання пройшло в діловому руслі.