Апаратне навчання працівників виконавчих органів

Апаратне навчання працівників виконавчих органів

13 листопада 2018 року під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Лілії Постернак відбулося апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради.

Присутні посадовці заслухали інформацію з наступних питань порядку денного:

Завідувач господарством апарату виконавчого комітету міської ради, відповідальний за протипожежний стан виконавчого комітету міської ради Василь Терзіман розповів присутнім про дії у випадку пожежі.

Про нове в законодавстві з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань повідомила головний спеціаліст, державний реєстратор відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців апарату виконавчого комітету міської ради Валентина Завадська.

Інформацію про спеціальну перевірку довів до відома присутніх головний спеціаліст відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Андрій Олійник.

З основними вимогами Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року №733 ознайомив учасників навчання начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради Михайло Бабенчук .

Посадові особи місцевого самоврядування мали змогу задати питання, які у них виникли та отримали відповіді. Апаратне навчання пройшло в діловому руслі.