Апаратне навчання працівників виконавчих органів

Апаратне навчання працівників виконавчих органів

11 грудня 2018 року під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак відбулося апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради. Присутні посадовці заслухали інформацію з наступних питань порядку денного:

Інспектор інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету міської ради Максим Волков пояснив присутнім про попередження невиробничого травматизму.

Про зміни в законодавстві щодо містобудівної діяльності інформував учасників навчання начальник управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради Олег Гринчак.

Інспектор по захисту прав споживачів, головний спеціаліст апарату виконавчого комітету міської ради Світлана Маковецька ознайомила слухачів з Концепцією державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Про роботу з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах розповіла завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Лариса Кравченко.

Чергове апаратне навчання пройшло в діловому руслі, посадові особи місцевого самоврядування отримали відповіді на всі запитання, які у них виникли.