Апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради

 Апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради

08 жовтня 2019 року під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Лілії Постернак відбулося апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради.

Із законом України «Про доступ до публічної інформації» ознайомила присутніх головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Юлія Уколова.

Про законодавство України щодо питань захисту прав споживачів розповіла інспектор по захисту прав споживачів, головний спеціаліст апарату виконавчого комітету міської ради Світлана Маковецька.

Головний спеціаліст відділу з питань праці, трудових відносин та зайнятості управління соціального захисту міської ради Вероніка Уштан довела до відома інформацію про новий порядок реєстрації колективних договорів та угод (змін та доповнень до них) у виконавчих органах міської ради та про Закон України «Про колективні договори та угоди».

Посадові особи місцевого самоврядування мали змогу задати питання, які у них виникли та отримали відповіді. Апаратне навчання пройшло в діловому руслі.