Апаратні навчання працівників виконавчих органів

Апаратні навчання працівників виконавчих органів

11 липня 2017 року під головуванням керуючої справами виконкому Л.Постернак відбулись апаратні навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер фінансового управління міської ради Л.Кривуля ознайомила присутніх з інформацією щодо нарахування заробітної плати посадовим особам місцевого самоврядування після підвищення посадових окладів 26 травня 2017 року.

Начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради С.Доценко проінформувала посадовців про нове в законодавстві України.

З порядком надання щорічних відпусток зібрання ознайомила головний спеціаліст відділу кадрової та мобілізаційно-обононної роботи апарату виконавчого комітету міської ради О.Новожилова.

Начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер апарату виконавчого комітету міської ради О.Луценко доповіла про основні положення Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 року №59.

З питанням стосовно комп’ютерного вірусу «Петя», його наслідками та захисту комп’ютерних програм від кібератак виступив В.Галузінський – начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату виконавчого комітету міської ради.