Апаратні навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради

Апаратні навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради

8 серпня 2017 року під головуванням керуючої справами виконкому Л.Постернак відбулись апаратні навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради М.Бабенчук ознайомив присутніх з аналізом стану з пожежами  та їх наслідками  в місті Первомайську за 7 місяців 2017 року та вимогами Правил пожежної безпеки України щодо утримання території, опалення, вентиляції і кондиціювання. Повідомив про вимоги з пожежної безпеки та причини виникнення пожеж, про кількість постраждалих внаслідок пожеж.

Начальник відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради О.Мінтян проінформувала посадовців про соціальні гарантії для працівників, які прийняті або призвані на військову службу.

Заслухали доповідь начальника відділу комунальної власності і земельних відносин управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради А.Корнацьку про приватизацію майна комунальної власності територіальної громади міста Первомайська.

Головний спеціаліст  відділу інформаційних технологій та компютерно-технічного забезпечення апарату виконавчого комітету міської ради М. Кайбишев розповів та наглядно  продемонстрував можливості форматування в програмі Microsoft Word.