Благодійний ярмарок-продаж

Благодійний ярмарок-продаж

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги.

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя, є і воно продовжується. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, 27 листопада 2017 року в фойє адміністративної будівлі виконавчого комітету Первомайської міської ради розгорнувся благодійний ярмарок-продаж творчих робіт майстрів народного декоративно-ужиткового мистецтва. На виставці представлено близько 100 робіт, кожна з яких вражає своєю самобутністю та оригінальністю. Зачаровують картини маслом написані Наталією Тітаренко, картини з бісеру та вишивкою хрестиком (Алла Гінкул). А плетіння бісером (Віолета Кочішвілі), здається, що квіти на цих виробах живі. Стриманістю та величністю водночас вражають вишиті бісером ікони (Марія Абраміч). Жіночі бісерні прикраси, прикраси з натурального каміння, чеського скла (Марія Абраміч) та прикраси для волосся з фетру і кришталевих камінців (Тетяна Харченко) особливо вабить до себе жіночу стать. А кумедні ляльки з тканини (Ольга Салборська) та текстильні іграшки (Наталія Кухар з донькою Іриною Клімченко) змушують глядачів виставки посміхнутися! А які дива можуть зробити золоті руки майстра з природного матеріалу! Вироби ручної роботи майстра народно-прикладного мистецтва вражають своєю незвичною технікою з елементами випалювання (пірографія). Розпис по склу, звірі з керамопласту та полімерної глини, декоративні пляшки, картини на склі – все це вироби Наталі Савенко. Дивовижні обереги та сувеніри з солоного тіста (Інна Соколова) настільки вражають своєю красою, що важко навіть уявити, що це звичайне тісто, а самі роботи створені майстрами – з обмеженими фізичними можливостями. Плетені та в`язані вироби – Світлани Смілянець.

Мистецтво і творчість не знають фізичних чи розумових меж. Над цим нечасто замислюються пересічні українці. Та для дітей з обмеженими можливостями це часто стає тою сферою, де вони виявляють свої таланти без обмежень. Вони просто малюють, розвиваються, вчаться, створюють неповторні роботи, дивуючи оточуючих та змінюючи світ. Це про діток, які відвідують Первомайський міський центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів, які виконали свої творчі роботи разом з педагогами та батьками. Безперечно, передати усі відчуття від побаченого – неможливо.

Нагадуємо, кошти отримані від ярмарку-продажу будуть передані міському товариству інвалідів.

Тож, запрошуємо всіх первомайців та гостей міста на благодійний ярмарок-продаж творчих поробок, який триватиме з 27 листопада по 1 грудня поточного року, з 8.00 до 15.00 за адресою: вул.. Грушевського, 3.

Обирайте вироби та прикраси собі чи у подарунок! Робіть приємні подарунки рідним та знайомим!