Чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки на байдарках і каное та веслувального слалому

Чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки на байдарках і каное та веслувального слалому

17 лютого 2018 року на веслувальній базі «Спартак» відбувся Чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки на байдарках і каное та веслувального слалому, присвячений пам’яті героя антитерористичної операції М.В.Гуцаленка, повідомляє відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради. Змагання проведені з метою популяризації олімпійського виду спорту веслування на байдарках і каное та подальшого заохочення дітей, юнаків та дівчат до регулярних занять спортом.

На урочистому відкриті були присутні: заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти міської ради ім. Тофана В.В. О.Доценко, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов, депутат Первомайської міської ради В.Михайлюк, головний спеціаліст управління освіти міської ради Л.Розмаїта.

Участь в змаганнях взяли юнаки та дівчата різних вікових категорій починаючи з 2004 року народження. Чемпіонат пройшов досить емоційно, спортсмени показали якісну фізичну підготовку.

В церемонії нагородження взяли участь батько загиблого героя антитерористичної операції Миколи Гуцаленка учасник АТО Віталій Гуцаленко та уродженець міста Первомайська, учасник АТО Андрій Шарий. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, а також солодощами.