Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

27 березня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова проінформувала присутніх про робочу нараду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з міськими, селищними та сільськими головами, яка відбулась в рамках засідання Правління Асоціації міст України 21 березня у місті Києві. На нараді обговорювалися питання впровадження медичної реформи на вторинному рівні; підвищення тарифів на електроенергію для забезпечення зовнішнього освітлення; підвищення вартості нестандартного приєднання об’єктів до електричних мереж на 2017 рік; компенсація органами місцевого самоврядування різниці в нормах споживання комунальних послуг над встановленими Урядом соціальними нормативами; проблемні питання функціонування теплопостачальних підприємств, тощо та інші.

Під час наради йшлося про закінчення терміну заповнення електронних декларацій; про необхідність прийняття рішень міської ради щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету міста; про планування роботи щодо приведення узбіч доріг та територій міста до належного санітарного стану, тощо.

Людмила Григорівна подякувала присутнім за участь в практичних заняттях з особовим складом підрозділів територіальної оборони Миколаївської області, в багатоступеневому командно-штабному навчанні та інспекторській перевірки міста Первомайська щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту. Слова вдячності лунали також на адресу освітян міста за високий організаційний рівень проведеного засідання Секції Асоціації міст України з питань освіти, що проходило на базі Первомайська 23-24 березня.

Присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час –  продовжують роботу постійні комісії міської ради, які вивчають питання чергової сесії міської ради, яка відбудеться 30 березня 2017 року.

Заступник міського голови з охорони здоров’я та гуманітарних питань Н.Товста проінформувала присутніх про заплановану нараду з суб’єктами господарювання аптечних закладів міста щодо впровадження з 1 квітня 2017 року урядової Програми «Доступні ліки».

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.