Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

15 травня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді, та відмітила про своєчасність їх виконання. Присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час, а саме: з 15 травня 2017 року починають роботу постійні депутатські комісії; 25 травня 2017 року – засідання чергової сесії міської ради.

Під час наради йшлося про реалізацію в місті урядової програми «Доступні ліки»; про надходження до пенсійного фонду; про парцитипаторний бюджет;  про паркування автотранспорту по вул. Машинобудівній; про організацію свята «Первомайське джерельце» на день захисту дітей; про концерт народного артиста України Василя Зінкевича, який відбудеться в будинку культури «Фрегат» 27 травня 2017 року о 17 годині.

Начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.Романов проінформував присутніх, що чотири колективи міста Первомайська підтвердили звання народних.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.