Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

29 травня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді. Присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час, а саме: 29 травня у конференц-залі міської ради буде  проведено засідання круглого столу на тему: «Виробництво енергоресурсів з екологічно чистих джерел. Захист навколишнього середовища» та громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції в місті Первомайську.

Під час наради йшлося також про реалізацію в місті медичної реформи та урядової програми «Доступні ліки»; про опалювальний сезон 2017-2018рр.; про заходи щодо благоустрою міста та відзначення 1 червня Дня захисту дітей; про заходи зі святкування у вересні Дня міста; обговорювали проекти з енергозбереження, що розробляються медичними закладами та управлінням освіти міської ради.  

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян поінформувала, що протягом вихідних мали місце крадіжки надгробних металевих споруд та обелісків на закритому кладовищі по вул. Одеській. За повідомленням поліції, зловмисники затримані.

В ході наради Людмила Григорівна подякувала начальнику управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Н.Олішевській за організацію на гідному рівні концерту народного артиста України Василя Зінкевича, який відбувся в будинку культури «Фрегат» 27 травня 2017 року. Наталія Вікторівна в свою чергу розповіла присутнім про цікаву та пізнавальну розмову, яка відбулась із відомим співаком до та після концерту, які враження на нього справили виступи дитячих колективів музичних шкіл міста №1 та №2, як сприймала його публіка міста. Присутні поділилися враженнями від концерту та зазначили, що отримали чудовий настрій та потужний заряд енергії.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.