Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

12 червня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова проінформувала присутніх про ситуацію з водопостачанням в місті, що склалася на даний час. Завдяки спільним зусиллям міської влади, управління водних ресурсів, Первомайської філії ПАТ «Миколаївобленерго», КП «Первомайський міський водоканал» досягнуто позитивних результатів у вирішенні питання відновлення водопостачання та утримання ситуації під контролем. КП «Первомайський міський водоканал» працює в штатному режимі.

Людмила Григорівна перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді. Присутні були проінформовані про заходи заплановані на найближчий час, а саме: цього ж дня відбудеться засідання виконавчого комітету; 16 червня – День медичного працівника; 24 червня відбудеться загальноміське свято «Випускник – 2017»; 25 червня – День молоді.

Під час наради йшлося також про реалізацію в місті урядової програми «Доступні ліки»; про опалювальний сезон 2017-2018рр.; про реалізацію реформи децентралізації в Первомайському районі; про ремонт Миколаївського аеропорту; про заходи зі святкування у вересні 80-річчя Миколаївської області; обговорювали заходи щодо святкування Дня молоді та підготовку до випускного свята; тощо. 

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста проінформувала присутніх про завершення призову молоді 1999 року народження. В місті Первомайськ показник склав 118 %, 59 чоловік відправлено до лав Збройних сил України.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.