Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

26 червня 2017 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова проінформувала присутніх про свою участь в конференції «Угода Мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра», яку проводила Асоціації «Енергоефективні міста України» у місті Славутич 19-20 червня. Також йшлося про участь очільниці міста в робочій зустрічі Комітету Асоціації міст України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків. Людмила Григорівна розповіла про досвід інших міст України з даних питань.

Окрім того під час наради обговорювалось питання використання коштів та стан реалізації відшкодування вартості лікарняних засобів щодо програми «Доступні ліки», піднімалось питання щодо кількості та вартості путівок в міські дитячі табори, обговорювалась підготовка підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017/2018 року та забезпечення сталого його проходження, говорили про стан нарахування субсидій, піднімалось питання занадто гучної роботи розважальних закладів міста у нічний час, тощо.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.